|
|
||||||
|
dzisiaj: 20, wczoraj: 22
ogółem: 718 990
statystyki szczegółowe
Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski |
II runda - 19 września |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1-3 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 19 września, 16:30 |
Marcin Prentki 38 - Marcin Antczak 34, Jakub Rosołowicz 79, Paweł Posmyk 83 | |||
Stal Sulęcin | 2-0 | Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | 18 września, 16:30 |
Znicz Trzemeszno Lubuskie | 0-3 | Warta Słońsk | 19 września, 16:30 |
w Sulęcinie | |||
Muszelka Ogardy | 1-3 | Meprozet Stare Kurowo | 19 września, 16:30 |
Kasztelania Santok | 0-2 | SHR Wojcieszyce | 18 września, 16:30 |
Iskra Głuchowo | 0-7 | Polonia Słubice | 18 września, 16:30 |
As Pieski | 3-0 | Pogoń Skwierzyna | 18 września, 16:30 |
(wo) | |||
drużyna gości wycofała się z rozgrywek | |||
Błyskawica Gościmiec | 1-4 | LZS Bobrówko | 19 września, 16:30 |
Tor-Bud Baczyna | 2-5 | Iskra Janczewo | 19 września, 16:30 |
KS Nowiny Wielkie | 2-4 | Pogoń Krzeszyce | 18 września, 16:30 |
Leśnik Rąpin | 2-3 | Polonia Lipki Wielkie | 18 września, 16:30 |
Polonia II Słubice | 2-3 | Odra Górzyca | 19 września, 16:30 |
Zorza Kowalów | 2-8 | Spójnia Ośno Lubuskie | 19 września, 16:30 |
GKP Pszczew | 4-0 | Zjednoczeni Przytoczna | 18 września, 16:30 |
Zieloni Lubiechnia Wielka | 0-3 | Błękitni Lubno | 19 września, 16:30 |
Juwenia Boczów | 0-3 | Ilanka Rzepin | 18 września, 16:30 |
(wo) | |||
gospodarze zrezygnowali z gry | |||
Błękitni II Lubno | 0-3 | Czarni Witnica | 19 września, 16:30 |
(wo) | |||
gospodarze zrezygnowali z gry | |||
Chrobry Drzeńsko | 6-7 | Toroma Torzym | 18 września, 16:30 |
Uran Trzebicz | 2-2 | Róża Różanki | 19 września, 16:30 |
pd. k. 3-2 | |||
Radowiak Drezdenko | 1-7 | Łucznik Strzelce Krajeńskie | 18 września, 17:00 |
Spartak Deszczno | 0-4 | Orzeł Międzyrzecz | 19 września, 16:30 |
Błękitni Dobiegniew | 0-2 | Lubuszanin Drezdenko | 18 września, 16:30 |
I runda - 5 września |
Dąb Górki Noteckie | 0-3 | Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) | 5 września, 17:00 |
(wo) | |||
drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek | |||
Sokół Gościm | 2-3 | Leśnik Rąpin | 5 września, 17:00 |
Muszelka Ogardy | 9-2 | Nietoperz Gardzko | 5 września, 17:00 |
Błyskawica Gościmiec | 5-1 | Delta Stare Polichno | 5 września, 17:00 |
Budowlani Murzynowo | 2-4 | Kasztelania Santok | 5 września, 17:00 |
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) | 3-3 | Tor-Bud Baczyna | 5 września, 17:00 |
pd. k. 0-3 | |||
Warta Jeżyki | 3-6 | KS Nowiny Wielkie | 5 września, 17:00 |
As Pieski | 8-1 | Favor Bobowicko | 5 września, 17:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice | 1-2 | Znicz Trzemeszno Lubuskie | 5 września, 17:00 |
Kosmos 78 Rudnica | 2-4 | Iskra Głuchowo | 5 września, 17:00 |
Gorzów Wielkopolski » zachód | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
|